77%

Полібутилен адіпат котерефталат (PBAT)

Матеріал застосовується у аграрній промисловості як волокно для вирощування рослин. Його руйнують мікроорганізми Filamentous fungi, що мешкають у ґрунті. Саме цей компонент повністю компостується в землі.

11%

Карбонат кальцію

Кальцій можна часто зустріти в повсякденному житті: крейда, яєчна скорлупа та навіть папір, в який додають кальцій для відбілювання. Не є токсичним та не має негативного впливу на навколишнє середовище.

6%

Ацетил трибутил цитрат

Цей матеріал є пластифікатором. Використовується у виробництві лікарських засобів, зокрема пігулок, у харчовій промисловості та у іграшках. Не має токсичної, алергічної чи канцерогенної дії. Його так саморуйнують мікроорганізми у ґрунті.

4%

Целюлоза

Використовується для виробництва паперу, картону і деяких видів пластмас в якості наповнювача. Зазвичай целюлозу отримують з деревини.

2%

Тальковий порошок

Тальк є мінералом, використовується в тренажерних залах, а також у виробництві косметики, кераміки, засобів гігієни і сільському господарстві. Є природним матеріалом.

2%

Діоксид титану

Цей компомент відомий під багатьма назвами, зокрема як харчова добавка Е-171. Широко застосовується у виробництві паперу, пластмас, косметики. У зв’язаному стані та при розмірах, які є більшими за наночастинки, не має шкідливої дії на організм людини та навколишнє середовище.

<1%

Просторово-утруднений фенольний антиоксидант

Полімер, який використовується у виробництві картону та лікарських засобів. Не має шкідливого впливу на навколишнє середовище, особливо у настільки малих концентраціях.

0